Odpady nietypowe tj. odpady wielkogabarytowe takie jak meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), meble ogrodowe, drzwi, dywany, wózki dziecięce, materace, kołdry, rowery, zabawki dużych rozmiarów, ceramika łazienkowa (wc, umywalka, brodzik, wanna, kabina prysznicowa), opony w ilości 4 szt. (od samochodów osobowych).

Miejscowość

Data

MIEJSCA TRUDNO DOSTĘPNE

Dąbrowa Szlachecka: ul. Nasza, Kamień: ul. Podłęże Przegina Duchowna: Wesoła, Rybna: ul. część Spokojnej (od cmentarza do końca ulicy), Dworska, Gościnna, Jabłoniowa, Jurajska, K.H. Rostworowskiego, Kamienna, Kręta, Malinowa, Miodowa, Na Skałce, Ogrodowa, Orlej, Panoramiczna, Pod Sosenkę, Pogodna, Rudniańska, Sadowa, Stroma, Śliczna, Widokowa, Winnica, Wołowice: ul. Grotowa, Jeziorna, Konwaliowa, Pod Lipą, Rzepakowa, Sułkowa, Zagacie: Azaliowa, Betlejem, Poziomkowa, Zielony Jar

 29.02.2024r.

RYBNA II

ulice: Bystra, Chabrowa, część Do Krzyża od ulicy Górnej do budynku nr 12, część Krokusowej od ulicy Dolnej do budynku nr 33, Dębowa, Dolna, Fiołkowa, Górna, Jaśminowa, Konwaliowa, Liliowa, Maciejówka, Malownicza, Makowa, Orzechowa, Podskale, Polna, Różana, Słonecznikowa, Sportowa, Szafranowa, Zielona

 01.03.2024r.

RYBNA I

ulice: Azaliowa, Bednarze, Brzezina, część Do Krzyża od budynku nr 12 do końca ulicy, Graniczna, Geologiczna, Kalinowa, Krótka, Lipowa, Mała , Na Morgi, Nowy Świat, Parkowa, Podniebna, Rolna, Sielska, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Św. Floriana, Św. Królowej Jadwigi, Wierzbowa, Wrzosowa, Zacisze, Zadworze, Zawiła, Zielna, Źródlana

 04.03.2024r.

RYBNA III

ulice: Aleksandry Polańskiej, Alternatywy, Bacyniokowa, Cicha, Cisowa, część Krokusowej od budynku nr 33 do ul. Długiej, część Spokojnej (do cmentarza), Długa, Handlowa, Galosówka, Kasztanowa, Lawendowa, Magnoliowa, Piekarska, Rajska, Rzeczna, Stokrotek, Słoneczna, Storczykowa, Tęczowa, św. Kazimierza, Wąska, Wspólna (+ Rybna, ul. Rumiankowa)

 05.03.2024r.

 RUSOCICE

 07.03.2024r.

 PRZEGINIA NARODOWA (+ Czernichów ul. Graniczna, + Przeginia Duchowna, ul. Kresowa)


 08.03.2024r.

 DĄBROWA SZLACHECKA

 11.03.2024r.

CZERNICHÓW III

ulice: Boczna, Dojazdowa, Jurajska, Kępa, Leśna, Lipowa, Mała, Na Błonia, Nad Potokiem, Na Studzienkach, Parkowa, Pasieka, Pod Lasem, Poprzeczna, Promowa, Sportowa, Wałowa, Wiślana

 12.03.2024r.

CZERNICHÓW I

ulice: Akacjowa, Cicha, Dworska, Flisacka, Franciszka Stefczyka, Gminna, Gospodarska, Gościniec, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Kościelna, Krakowska, Krzywa, Kuźnia, Malownicza, Modrzewiowa, Nad Wisłą, Na Wzgórzu, Ogrodnicza, Południowa, Prosta, Rozstaje, Rynek, Różańcowa, Skalna, Skryta, Spokojna, Starowiślna, Stara Kuźnia, Słoneczna, Skwer Papieski, Tęczowa, Tyniecka, Wędkarska, Widokowa, Zawiła, Zaułek

 14.03.2024r.

 CZUŁÓWEK (+ Nowa Wieś Szlachecka ul. Galicyjska, Leśna, Lisiecka, Oświęcimska)

 14.03.2024r.

 KŁOKOCZYN

 14.03.2024r.

CZERNICHÓW II

ulice:  Bór, Dębowa, Krzeszowicka, Łąkowa, Ogrodowa, Okrężna, Podgórki, Ratanice, Ratanice Nowe, Sosnowa, Stawowa, Usługowa, Wadowicka, Wierzbowa, Willowa, Zacisze, Zakamycze (+ Kłokoczyn ul. Wadowicka, Łąkowa)

 15.03.2024r.

 ZAGACIE (+WOŁOWICE ul: Górska, Podzagacie, św. Franciszka + Nowa Wieś Szlachecka ul. Lisiecka)

 18.03.2024r.

PRZEGINIA DUCHOWNA (+ Przeginia Narodowa ul. Modraszkowa, + Rusocice ul. Leśny Zakątek)


 19.03.2024r.

WOŁOWICE II

ulice: Bajeczna, Beztroska, Biernacka, Chabrowa,  Cichy Kącik, Cyprysowa, Górna, Górne Łąki, Gwieździsta, Jesionowa, Karasiówka, Krzemiennik, Malachitowa, Motylkowa, Na Orlik, Na Skałce, Na Zakręcie, Olszyny, Ostra Górka, Piastowska, Pichonówka, Pod Wałem, Pod Wierzbami, Podedwór, Podleśna, Polnych Kwiatów, Przy Dworze, Rymarzy, Skotnia, Wiosenna, Za Dworem, Złota


 21.03.2024r.

WOŁOWICE I

ulice: Chmielna, Cienista, Dąbrowska, Klasyczna, Krakowiaków, Krańcowa, Kwitnących Jabłoni, Marzeń, Mleczna Droga, Morgi, Na Kąty, Na Ogrody, Nad Stawem, Piękna, Pod Brzozami, Pod Jodłami, Polnych Maków, Porannej Rosy, Promienna, Pruskowiec, Sąsiedzka, Skawińska, Stalowa, Stary Młyn, Strumykowa, Topolowa, Wiślańska, Wyspa

 22.03.2024r.

KAMIEŃ II

ulice:  Akacjowa, Dąbrowa, Gary, Kanoników Regularnych, Krótka, Mała, Ofiar Bombardowania, Odwozy, Piaski, Podgórki, Polna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Widokowa, Wiślana, Złote Piaski, Źródlana

 25.03.2024r.

KAMIEŃ I 

ulice: Bagienna, Borowa Górka, Gromadzka, Jagodowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Na Górce, Olchowa, Plac Wolnica, Pod Górą, Pod Ostrą, Pod Lasem, Portowa, Rajska, Ratowa, Rubinowa, Skrajna, Starowiejska, Szkolna, Szlak, Zacisze

 26.03.2024r.

NOWA WIEŚ SZLACHECKA


 28.03.2024r.

Odpady należy wystawić przed posesją lub przy drodze gminnej, w miejscu dostępnym dla dużego samochodu specjalistycznego odbierającego odpady, nie później niż do godziny 6.00 rano w dniu zbiórki.

PROSIMY NIE WYSTAWIAĆ ODPADÓW ZMIESZANYCH, ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO, ODPADÓW BUDOWLANYCH I ROZBIÓRKOWYCH, CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Gospodarki Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Czernichów - tel. kontaktowy: 12- 444- 55- 77 wew. 120.