20221020 odbior

 

 

 

 

Poniżej zamieszczamy graficzne harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z posesji, które możecie Państwo pobrać klikając nazwę miejscowości:

 

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych - Miejsca Trudno Dostępne

Czernichów ul. Wadowicka 17, Dąbrowa Szlachecka ul. Nasza, Kamień I ul. Podłęże, Przeginia Duchowna ul. Wesoła, Rybna I ulice: Bednarze, Dworska, Geologiczna, Gościnna, Jabłoniowa, Jurajska, Kalinowa,Kamienna, Krótka, Mała, Miodowa, Na Skałce, Ogrodowa, Orlej, Pogodna, Rudniańska, Sadowa, Stroma, Śliczna, Sosnowa, Spacerowa, Widokowa, Wierzbowa, Winnica, Rybna II ulice: Kręta , Malinowa, Panoramiczna, Pod Sosenką, Polna, Rybna III ulice: część Spokojnej (od cmentarza do końca ulicy), K.H.Rostworowskiego, Wołowice I ulice:Grotowa, Jeziorna, Konwaliowa, Pod Lipą, Rzepakowa, Sułkowa, Zagacie ulice: Azaliowa, Betlejem, Poziomkowa, Zielony Jar

 

Czernichów, ul. Graniczna

Czernichów I, ulice: Akacjowa, Cicha, Dworska, Flisacka, F. Stefczyka, Gminna, Gospodarska, Gościniec, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Kościelna, Krakowska, Krzywa, Kuźnia, Malownicza, Modrzewiowa, Nad Wisłą, Na Wzgórzu, Ogrodnicza, Południowa, Prosta, Rozstaje, Rynek, Różańcowa, Skalna, Skryta, Spokojna, Starowiślna, Stara Kuźnia, Słoneczna, Skwer Papieski, Tęczowa, Tyniecka, Wędkarska, Widokowa, Zawiła, Zaułek

Czernichów II, ulice:  Bór, Dębowa, Krzeszowicka, Łąkowa, Ogrodowa, Okrężna, Podgórki, Ratanice, Ratanice Nowe, Sosnowa, Stawowa, Usługowa, Wadowicka, Wierzbowa, Willowa, Zacisze, Zakamycze

Czernichów III, ulice: Boczna, Dojazdowa, Jurajska, Kępa, Leśna, Lipowa, Mała, Na Błonia, Nad Potokiem, Na Studzienkach, Parkowa, Pasieka, Pod Lasem, Poprzeczna, Promowa, Sportowa, Wałowa, Wiślana

Czułówek

Dąbrowa Szlachecka, z wyjątkiem ulicy Naszej

Kamień I, ulice: Bagienna, Borowa Górka, Gromadzka, Jagodowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Na Górce, Olchowa, Plac Wolnica, Pod Górą, Pod Ostrą, Pod Lasem, Portowa, Rajska, Ratowa, Rubinowa, Skrajna, Starowiejska, Szkolna, Szlak, Zacisze

Kamień II, ulice:  Akacjowa, Dąbrowa, Gary, Kanoników Regularnych, Krótka, Mała, Ofiar Bombardowania, Odwozy, Piaski, Podgórki, Polna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Widokowa, Wiślana, Złote Piaski, Źródlana

Kłokoczyn, ulice: Łąkowa, Wadowicka

Kłokoczyn, z wyjątkiem ulicy Łąkowej i Wadowickiej

Nowa Wieś Szlachecka, ul. Lisiecka

Nowa Wieś Szlachecka, ulice: Galicyjska, Leśna, Oświęcimska

Nowa Wieś Szlachecka, z wyjątkiem ulic: Galicyjska, Leśna, Lisiecka, Oświęcimska

Przeginia Duchowna, ul. Kresowa

Przeginia Duchowna, z wyjątkiem ulic: Kresowa, Wesoła

Przeginia Narodowa, ul. Modraszkowa

Przeginia Narodowa, z wyjątkiem ulicy Modraszkowej

Rusocice, ul. Leśny Zakątek

Rusocice, z wyjątkiem ulicy Leśny Zakątek

Rybna, ul. Rumiankowa

Rybna I, ulice:  Azaliowa, Brzezina, część Do Krzyża od budynku nr 12 do końca ulicy, Graniczna, Lipowa, Na Morgi, Nowy Świat, Parkowa, Podniebna, Rolna, Sielska, Szkolna, Św. Floriana, Św. Królowej Jadwigi, Wrzosowa, Zacisze, Zadworze, Zawiła, Zielna, Źródlana

Rybna II, ulice:  Bystra, Chabrowa, część Do Krzyża od ulicy Górnej do budynku nr 12, część Krokusowej od ulicy Dolnej do budynku nr 33, Dębowa, Dolna, Fiołkowa, Górna, Jaśminowa, Konwaliowa, Liliowa, Maciejówka, Malownicza, Makowa, Orzechowa, Podskale, Różana, Słonecznikowa, Sportowa, Szafranowa, Zielona

Rybna III, ulice: Aleksandry Polańskiej, Alternatywy, Bacyniokowa, Cicha, Cisowa, część Krokusowej od budynku nr 33 do ul. Długiej, część Spokojnej (do cmentarza), Długa, Handlowa, Galosówka, Kasztanowa,Lawendowa, Magnoliowa, Piekarska, Rajska, Rzeczna, Stokrotek, Słoneczna, Storczykowa,Tęczowa, św. Kazimierza, Wąska, Wspólna

Wołowice, ulice: Górska, Św. Franciszka, Podzagacie

Wołowice I, ulice: Chmielna, Cienista, Dąbrowska, Klasyczna, Krakowiaków, Krańcowa, Kwitnących Jabłoni, Marzeń, Mleczna Droga, Morgi, Na Kąty, Na Ogrody, Nad Stawem, Piękna, Pod Brzozami, Pod Jodłami, Polnych Maków, Porannej Rosy, Promienna, Pruskowiec, Sąsiedzka, Skawińska, Stalowa, Stary Młyn, Strumykowa, Topolowa, Wiślańska, Wyspa, Zalesie

Wołowice II, ulice: Bajeczna, Beztroska, Biernacka, Chabrowa,  Cichy Kącik, Cyprysowa, Górna, Górne Łąki, Gwieździsta, Jesionowa, Karasiówka, Krzemiennik, Malachitowa, Motylkowa, Na Orlik, Na Skałce, Na Zakręcie, Olszyny, Ostra Górka, Piastowska, Pichonówka, Pod Wałem, Pod Wierzbami, Podedwór, Podleśna, Polnych Kwiatów, Przy Dworze, Rymarzy, Skotnia, Wiosenna, Za Dworem, Złota

Zagacie, z wyjątkiem ulic: Azaliowa, Betlejem, Poziomkowa, Zielony Jar