Przewodniczący Rady Gminy Czernichów - Adam Bałuszek
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Czernichów - Weronika Marek
 

Rada Gminy Czernichów:

Bałuszek Adam
Biczak Waldemar
Bojda Ewa
Brożek Anna
Czech Marcin
Gala Maria
Jastrzębski Marek
Kędzierska Joanna
Konik Danuta
Kowalik Damian
Malik Paweł
Marek Weronika
Morawska Marta
Orlik Adam
Pierzchała Michał

Biuro obsługi Rady Gminy Czernichów
Agnieszka Ochmańska - Kowalczyk
tel.: (012) 270 21 04 wew. 121
pokój nr 107, I piętro

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przyjęcia interesantów oraz w sprawach skarg i wniosków:
Przewodniczący Rady Gminy Czernichów
Adam Bałuszek - w poniedziałki w godz. 15.00 – 17.00
pok. 107, I piętro

 

Zawiadomienia o sesji Rady Gminy

Harmonogram prac Rady Gminy Czernichów

Radni - kontakt

 

 

Biuro Rady Gminy Czernichów

Agnieszka Ochmańska-Kowalczyk

pokój: 107

tel: 12 270 21 04 wew. 121

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RADNI GMINY CZERNICHÓW  -  IX KADENCJA (2024 – 2029)

 

Lp. Nazwisko i imię Adres e-mail Funkcja
1. Bałuszek Adam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Przewodniczący rady
2. Biczak Waldemar Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
3. Bojda Ewa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
4. Brożek Anna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
5. Czech Marcin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
6. Gala Maria Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
7. Jastrzębski Marek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
8. Kędzierska Joanna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
9. Konik Danuta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
10. Kowalik Damian Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
11. Malik Paweł Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
12. Marek Weronika Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Wiceprzewodnicząca rady
13. Morawska Marta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
14. Orlik Adam Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
15. Pierzchała Michał Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.